Енергія від ХОЕК — приємні речі у Вашому житті


ЗДІЙСНЕНО ЗАХОДИ З ВІДОКРЕМЛЕННЯ!
На виконання вимог чинного законодавства, зокрема Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон), який набрав чинності 11 червня 2017 року, в Україні триває процес реформування енергетичної галузі.
Одним з основних етапів реформи є відокремлення функції з розподілу електричної енергії від функцій виробництва, передачі та постачання, тобто створення відповідних окремих юридичних осіб.
На виконання вищезазначеного, АТ “Херсонобленерго” було створено Товариство з обмеженою відповідальністю «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» (далі – ТОВ «ХОЕК»).
14 червня 2018 року ТОВ «ХОЕК» отримано ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (постанова НКРЕКП №429 від 14.06.2018), яка видана державним Регулятором - Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України (НКРЕКП).
Далі...

Новини

Більше / Прес-релізи


ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» поспішає повідомити споживачам електричної енергії гарну новину.


Шановні херсонці! Щиро вітаю Вас iз радісним святом - з Великоднем!


ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» іде назустріч користувачам електричної енергії та впроваджує нові сервіси для обслуговування.


ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» надає роз’яснення щодо даних розміщених в рахунках за електричну енергію.

Зовнішні ресурси