Енергія від ХОЕК — приємні речі у Вашому житті


ЗДІЙСНЕНО ЗАХОДИ З ВІДОКРЕМЛЕННЯ!
На виконання вимог чинного законодавства, зокрема Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон), який набрав чинності 11 червня 2017 року, в Україні триває процес реформування енергетичної галузі.
Одним з основних етапів реформи є відокремлення функції з розподілу електричної енергії від функцій виробництва, передачі та постачання, тобто створення відповідних окремих юридичних осіб.
На виконання вищезазначеного, АТ “Херсонобленерго” було створено Товариство з обмеженою відповідальністю «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» (далі – ТОВ «ХОЕК»).
14 червня 2018 року ТОВ «ХОЕК» отримано ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (постанова НКРЕКП №429 від 14.06.2018), яка видана державним Регулятором - Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України (НКРЕКП).
Далі...

Новини

Більше / Прес-релізи


З 1 серпня 2019 року зменшено тариф для юридичних осіб користувачів універсальної послуги.


Адміністрація ТОВ «ХОЕК» піклується про вчасну адресну доставку мешканцям області рахунків про спожиту електроенергію


Шановний спочивач!         Відповідно до п. 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про ринок електричної енергії” з 1 липня 2019 року починає діяти новий ринок електричної енергії, з моменту дії якого змінюється порядок та умови формування


Журналістика —складна професія, яка вимагає творчого обдарування й неабиякого хисту. Ваше прагнення до висвітлення актуальних проблем сьогодення, оперативність в подачі матеріалів, об'єктивність інформаційного повідомлення відіграють важливу роль у сучас

Зовнішні ресурси