Херсонська обласна енергопостачальна компанія звертається до усіх споживачів електроенергії.

Дотримуйтесь правил безпеки при користуванні електричною енергією.

Забороняйте дітям торкатися електроприладів, штепсельних розеток, вимикачів, електропатронів та іншого обладнання для запобігання нещасних випадків.

Заземлення електромережі на водопровідну, газову трубу чи опалювальну мережу(батарею) небезпечне для життя людей!

Вимикайте електроприлади тільки справної вилкою з'єднувального шнура.

Бережіться оголених дротів і струмоведучих частин квартирного електрообладнання, не ремонтуйте електроприлади і квартирну проводку під напругою.

Якщо ви помітили обірвані дроти на лініях електропередач або відкриту трансформаторну підстанцію, побачили роботи по демонтажу ліній електропередач або обладнання трансформаторної підстанції, особами, що не є працівниками Херсонської обласної енергопостачальної компанії (це легко розпізнати по спецодягу) – негайно повідомте про це в сільську раду, поліцію або районний підрозділ Херсонської обласної енергопостачальної компанії за телефоном цілодобово: 0-800-500-629

Контактні дані операторів системи розподілу:

  • АТ "Херсонобленерго", м. Херсон, вул. Пестеля, 5, тел. кол-центру: +38 (0552) 48-06-20, 48-06-06.
  • "Українська залізниця" Філія "Енергозбут" Виробничий структурний підрозділ "Дніпровське регіональне відділення", м. Дніпро, вул. Іларіонівська, 6 б, тел.: +38(056) 731-24-58
  • "Українська залізниця" Філія "Енергозбут" Виробничий структурний підрозділ "Одеське регіональне відділення", м. Херсон, вул. Паровозна, 27, тел.: +38(0552) 48-24-79

Щоб уникнути смертельних електротравм, категорично ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

  • Наближатись до обірваних проводів ближче 8 метрів;

  • Залазити на опори повітряних ліній електропередач, тим більше намагатись зняти електропровід;

  • Відчиняти двері та проникати в трансформаторні підстанції;

  • Дозволяти дітям залазити на дерева, що ростуть під проводами ліній електропередач;

  • Зводити будь-які будови, складати дрова, солому тощо, розпалювати багаття під проводами електроліній і повітряними вводами будинків;

  • Кидати дріт або будь-які інші предмети на проводи повітряних ліній електропередач;

  • Встановлювати металеві стоянки для телевізійних антен поблизу ліній електропередач;

  • Розташовувати ігрові майданчики, а також проводити ігри під повітряними лініями, запускати повітряних зміїв поблизу повітряних ліній та гратися біля електричних установок.

Пам’ятайте!

Якщо людина потрапила під напругу, необхідно негайно вимкнути електроприлад чи електроустановку та невідкладно викликати лікаря.

У разі неможливості швидкого вимкнення електроустановки необхідно вжити заходів до відділення потерпілого від струмоведучих частин, до яких він торкається. При цьому в будь-яких випадках той, хто надає допомогу, не повинен доторкатися до потерпілого та до струмоведучих частин без належних засобів захисту. При звільненні від дії електричного струму і наданні першої допомоги потерпілому дорога кожна хвилина.Потрібно знати, що побутові електроприлади (чайники, праски, електроплитки тощо), а також переносні світильники (торшери, настільні лампи) напругою 220 В, призначені для користування в приміщеннях з непровідними для електроструму підлогами.

Використання з пошкодженою ізоляцією увімкнених в електромережу електроламп, електроприладів, телерадіоапаратури на відкритому повітрі може стати причиною електротравми, тому що ЗЕМЛЯ — ПРОВІДНИК ЕЛЕКТРИЧНОГО СТРУМУ.

Будьте уважні - БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ.

Особистий

кабінет

Показники