Боржникам припинять енергопостачанняБоржникам припинять енергопостачання

Доводимо до відома споживачів, що 19.08.2021 Президент України підписав зміни в законодавчі акти, зокрема Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) №530-IX від 17.03.2020р., який відміняє заборону відключення за комунальні борги.

Отже, ТОВ «Херсонська обласна ЕК» розпочинає заходи по відключенню споживачів, які не сплачують за спожиту електроенергію і накопичили значні борги.

Декілька порад споживачам ТОВ “Херсонська обласна ЕК”:

- Для уникнення відключення від електропостачання потрібно сплачувати щомісячно.

-Розрахунок за використану електроенергію в повному обсязі необхідно здійснювати не пізніше 20 числа місяця наступного за розрахунком.

-При розрахунках за електроенергію варто мати на увазі, що кошти надходять до ТОВ “ХОЕК” від трьох до п`яти днів робочих днів, в залежності від того, як були здійснені платежі. Вихідні та святкові не враховуються.

-Інформацію щодо стану рахунку, надходження платежів та ін. Питання можна дізнатись в особистому на кабінеті на офіційному сайті ТОВ “ХОЕК” https://khoek.ks.ua або отримати інформацію в автоматичному режиміза телефоном кол-центру 316-333.

- У разі наявності заборгованості за спожиту електричну енергію постачальник інформує споживача: СМС-повідомленням, вручає особисто або надсилає поштою на адресу споживача попередження про відключення.

- Щоб уникнути відключення споживач має сплатити борг. Якщо споживач н6е реагує на попередження, його вносять до реєстру боржників та передають оператору системи розподілу (АТ “Херсонобленерго”, АТ “Укрзалізниця”) для припинення електропостачання вказаному абоненту. В свою чергу оператор системи розподілу повторно попереджає споживача про відключення.

- Якщо споживач усуне порушення ( сплатить борг і підтвердить це постачальнику документально до дати відключення) постачання електроенергії не припиняється.

-Наголошуємо, що кошти мають надійти на рахунок ТОВ “ХОЕК” до дати відключення, враховуючи роботу банківської системи від трьох до п`яти робочих днів.

- Звертаємо увагу, що коли до споживача вже виїхала бригада по відключенню, пред`явлення споживачем платіжного документу не є підставою для скасування заходів з відключення.

- Щоб відновити електропостачання після відключення, споживач, згідно з п.7.12 Правил роздрібного ринку електроенергії, зобовязаний сплатити за підключення/відключення електропостачання.

- Щоб не мати неперебачених фінансових витрат та не бути відключеним від електропостачання, відповідально споживайте електроенергію, вчасно сплачуйте та контролюйте стан особового рахунку в особистому кабінеті на сайті ТОВ “Херсонська обласна ЕК” .

Нагадуємо, що вчасно сплачений і в повному обсязі рахунок за використану електроенергію – це стабільне електропостачання вашої оселі.

Особистий

кабінет

Показники