Боржників відключатимуть від енергопостачанняТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» наполегливо радить споживачам, які мають заборгованість за спожиту електричну енергію, негайно погасити борги.

Шановні споживачі! Нагадуємо, що в умовах функціонування нової моделі роздрібного ринку постачання електричної енергії, несвоєчасна або не в повному об’ємі оплата за спожиту електричну енергію, існування заборгованості є недопустимими!

У разі невиконання цієї вимоги, енергопостачальна компанія ТОВ «ХОЕК» відповідно до чинного законодавства буде змушена подавати оператору системи розподілу (АТ «Херсонобленерго», АТ «Укрзалізниця») заявку на відключення боржників від постачання електричної енергії.

Для уникнення відключення споживач має сплатити борг.

Якщо споживач усуне порушення (тобто сплатить борг і підтвердить це постачальнику документально до дати відключення) постачання електричної енергії не припиняється. Наголошуємо, кошти мають надійти на рахунок ТОВ «Херсонська обласна ЕК» до дати відключення, враховуючи роботу банківської системи від трьох до п’яти робочих днів. Або ж споживач може особисто пред’явити платіжний документ у відділеннях центрів з обслуговування споживачів. Звертаємо увагу, що коли до споживача вже виїхала бригада по відключенню, пред’явлення споживачем платіжного документу не є підставою для скасування заходів з відключення.

Для того, щоб поновити постачання електричної енергії, споживачі-боржники, згідно з п. 7.12 Правил роздрібного ринку електроенергії, мають сплатити не лише свій борг, а й послугу за відключення та повторне підключення.

В залежності від типу відключення, технологічного обладнання, яке залучається, вартість цих робіт сягає від 260 до 900 грн.

Шановні споживачі, щоб уникнути зайвих фінансових витрат, переконливо просимо погасити заборгованість і в подальшому сплачувати вчасно за спожиту електричну енергію.

Вдячні тим, хто відповідально сплачує рахунки.

Особистий

кабінет

Показники