Через несплату за електроенергію, боржників чекають неприємності            Херсонська обласна енергопостачальна компанія –ХОЕК — нагадує споживачам про необхідність вчасного і в повному обсязі розрахунку за використану електроенергію.

            У зв“язку з тим, що велика кількість споживачів не сплачує вчасно за використані послуги, ТОВ «ХОЕК» вимушене звернутися до суду з позовом про примусове стягнення заборгованості. Це в свою чергу вплине на додаткові витрати коштів та часу для боржника, адже споживач буде сплачувати не тільки заборгованість за спожиту електроенергію, а також і судові витрати.

            Після відкриття виконавчого провадження інформація про боржника включається до Єдиного реєстру боржників згідно статті 9 Закону України «Про виконавче провадження», куди вносяться відомості про боржників за будь-якою категорією рішень, а не лише за комунальні борги.

            Далі, виконавча служба як засіб впливу на боржників вживає заходи такі, як арешт банківських рахунків, арешт рухомого і нерухомого майна, також можливе рішення про заборону виїзду за межі України.

           

На даний час на виконавчому  провадженні по Херсону та області  знаходяться:

- Херсон - 29 виконавчих проваджень;

- Чаплинський район - 15 виконавчих проваджень;

- Високопільський район  - 8 виконавчих проваджень;

- Великоолександрівський район - 11 виконавчих проваджень;

- Новотроїцький район - 9 виконавчих проваджень;

- Нижньосірогозький район - 10 виконавчих проваджень;

- Іванівський район -18 виконавчих проваджень;

- Генічеський район - 12 виконавчих проваджень.

 

            За всіма виконавчими провадженнями арештовано майно боржників і розпочато примусове стягнення.

 

            “Херсонська обласна енергопостачальна компанія” звертається до громадян з проханням відповідально ставитися до виконання договірних зобов'язань, систематично  сплачувати за використану електричну енергію та не накопичувати борги.

 

            Зустрічайте Новий рік без боргів, розрахуйтеся за електроенергію вчасно.

Особистий

кабінет

Показники