Unicorn Pool Float

Чому потрібно вчасно сплачувати за використану електричну енергію?   ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» є постачальником електричної енергії, відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» та згідно ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (постанова НКРЕКП №429 від 14.06.2018), яка видана державним Регулятором - Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України (НКРЕКП).

 

У відповідності до вимог п.3.2 та 3.3 Постанови НКРЕКП від 14.03.2018р.No 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії» (надалі ПРРЕЕ) постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії на підставі договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, який розробляється на основі Типового договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (додаток 6 до ПРРЕЕ), який є публічним договором та укладається в установленому ПРРЕЕ порядку.

 

  Фактом приєднання споживача до умов договору постачання універсальних послуг (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які засвідчують його бажання укласти договір, зокрема, надання підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка постачальника універсальної послуги та/або факт споживання електричної енергії (положення Закону із змінами).

 

    Споживаючи електричну енергію, починаючи з 01.01.2019 р., Ви приєднались до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

 

  Відповідно до п. 5.5.5. ПРРЕЕ споживач електричної енергії зобов'язаний сплачувати за електричну енергію.

 

  Якщо споживач не здійснив оплату за спожиту електричну енергію в повному обсязі, він порушує норми чинного законодавства та умови Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

 

  Якщо споживач не усуває заборгованість, Енергопостачальник буде змушений розірвати договірні відносини.

 

  Слід зауважити, що згідно п.6.2.6. ПРРЕЕ у разі необрання споживачем електропостачальника після розірвання договору з попереднім електропостачальником або незабезпечення власного споживання шляхом купівлі електричної енергії за двосторонніми договорами та/або на організованих сигментах ринку адміністратор розрахунків в одноденний термін переводить такого споживача на постачання електричної енергії постачальником «останньої надії».

 

  Початком постачання електричної енергії постачальником «останньої надії» вважається дата припинення постачання електричної енергії споживачу попереднім електропостачальником (п. 6.2.4. ПРРЕЕ).

 

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року №1023-р Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» визначено постачальником «останньої надії» на період з 1 січня 2019 року до 1 січня 2021 року.

 

Територія здійснення діяльності ДПЗД «Укрінтеренерго» як постачальника «останньої надії» – територія України, крім території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.

 

  Договір постачання електричної енергії між постачальником «останньої надії» і споживачем вважається укладеним з початку фактичного постачання електричної енергії такому споживачу.

 

  Постачання електричної енергії постачальником «останньої надії» здійснюється на строк, який не може перевищувати 90 календарних днів.

  Після завершення граничного строку постачання електричної енергії (90 календарних днів) та у випадку неукладення споживачем договору з постачальником електричної енергії, постачання електричної енергії такому споживачу припиняється (пункт 6.2.8 Правил роздрібного ринку електричної енергії).

 

Звертаємо увагу, що ціна на електричну енергію, за якою здійснюється постачання електроенергії споживачам постачальником «останньої надії» є вищою за ціни звичайних електропостачальників та складають: 3.769 грн./кВт*год. (інформація розміщена на офіційному сайті ДПЗД «Укрінтеренерго» www.uie.kiev.ua)

 

ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» вдячна кожному своєму споживачеві, який сумлінно розраховується за використану електроенергію і закликає усіх вчасно та в повному обсязі сплачувати рахунки!

Особистий

кабінет

Показники