Детально про IBANТОВ «ХОЕК» приєднується до міжнародної  системи банківських розрахунків IBAN та повідомляє про нові реквізити

за постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг:

  • для побутових споживачів електричної енергії;
  • для споживачів електричної енергії, яка витрачається в дачних та дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах на технічні цілі (роботу насосів) та освітлення території;
  • для споживачів електричної енергії, яка витрачається в багатоквартирних будинках та гуртожитках на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків;
  • для непобутових споживачів (юридичні особи електричної енергії  з договірною потужністю до 150кВт);
  • для бюджетних установ.

IBAN номер рахунку

 UA803524570000026032300529885

Одержувач ТОВ «Херсонська обласна ЕК»

В рахунках на сплату електричної енергії відображено діючі реквізити

 

 за постачання електричної енергії за вільними цінами:

для юридичних споживачів електричної енергії (з договірною потужністю понад  150кВт);

IBAN номер рахунку

UA753524570000026031301529885

Одержувач ТОВ «Херсонська обласна ЕК»

Довідково:

Українські банки з 5 серпня почали відкривати нові рахунки своїм клієнтам, застосовуючи міжнародний номер банківського рахунку IBAN. Всі попередні платіжні картки та рахунки клієнтів залишаться робочими.
            Введення IBAN дозволить внести гармонію у відносини українського і міжнародного платіжного простору, а також буде сприяти подальшій модернізації системи електронних платежів НБУ.

IBAN code використовується більш ніж в 45 країнах світу, включаючи держави Європейського союзу.
Що таке IBAN і як працює
            IBAN - це міжнародний номер банківського рахунку. Міжнародний номер IBAN робить грошові міжнародні перекази значно дешевше і швидше.
Також в систему розрахунків буде виконуватися процес інтеграції з використанням коду IBAN американської системи міжбанківських розрахунків. Офіційно цей стандарт супроводжує компанія SWIFT.
Коли IBAN запрацює в Україні
            Застосування цього міжнародного рахунку стане обов'язковим для всіх банків України з 1 листопада 2019 року. Українці зможуть здійснювати перекази як в національній, так і в міжнародній валюті.
Всі перекази з 1 листопада будуть здійснюватися тільки з використанням IBAN.
Всі банківські платіжні картки, прив'язані банками до рахунку клієнта, залишаються дієвими. Вони є платіжним інструментом, який надасть клієнту можливість ініціювати переказ коштів з банківського рахунку.
Що таке IBAN code і як дізнатися свій
            Це міжнародний рахунок IBAN. Він буде складатися з 29 букв і цифр, викладених в такій послідовності:
1. UA - дві літери, код країни;
2. YY - дві контрольні цифри;
3. ZZZZZZ- код з шести цифр (МФО);
4. 00000 - п'ять нулів, доповнюють рахунок IBAN;
5. Власний номер рахунку - довжина номера рахунку не є фіксованою (створення рахунку до 31 жовтня 2019 року - від 5 до 14 символів, а створення рахунку з 1 листопада 2019 року - від 5 до 19 символів).
Як станеться перехід на IBAN
            Банк самостійно сформує новий номер рахунку і відкриє клієнту. Також банк самостійно повідомить ДФСУ про закриття попередніх рахунків.
Всі перекази з 1 листопада 2019 року буде здійснюватися тільки з використанням IBAN.

Клієнтам всіх банків країни необхідно самостійно внести зміни в реквізитах, зазначених в документаціях з контрагентами або партнерами до 31 жовтня 2019 року включно.

Особистий

кабінет

Показники