До відома споживачів за вільними цінамиШановний спочивач!

        Відповідно до п. 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про ринок електричної енергії” з 1 липня 2019 року починає діяти новий ринок електричної енергії, з моменту дії якого змінюється порядок та умови формування цін на електричну енергію, а отже відбувається зміна істотних обставин, якими сторони керувались під час укладання договорів.   
        У зв’язку із зазначеним та керуючись п. 3.2.4 ПРРЕЕ, п. 5.13 Договору про постачання електричної енергії споживачу, ТОВ «Херсонська Обласна Енергопостачальна Компанія» повідомляє  про зміну та введення в дію з початку роботи нового ринку електроенергії  нових комерційних пропозицій.
З метою реалізації права споживачів на отримання відповідних роз’яснень та свободи вибору, в персональних кабінетах споживачів розміщено  нові комерційні пропозиції для ознайомлення. Також кожному споживачу направлено листа, в якому зазначено одну комерційну пропозицію, яка найбільш відповідає існуючій схемі розрахунків. Пропонуємо Вам ознайомитись з комерційними пропозиціями та визначитись. 
        У разі наявності заперечень щодо умов комерційних пропозицій, або у разі обрання Вами іншої комерційної пропозиції (ніж зазначена у листі) Ви маєте право в термін до 25.06.19 р. звернутись до постачальника із відповідними зауваженнями та пропозиціями, або у разі незгоди з запропонованими комерційними пропозиціями маєте право розірвати договірні відносини з енергопостачальником шляхом направлення додаткової угоди на розірвання договору. 
В іншому випадку, Ваша згода зі змінами не потребує оформлення додаткових документів, при цьому визначена у листі комерційна пропозиція буде вважатись Вами прийнятою, що надає Вам право продовжувати користуватися електроенергією з обов’язком здійснення своєчасної сплати за неї. 
        Також наголошуємо, що в силу ст. 212 ЦКУ, відповідні зміни до Договору про постачання відбудуться за умови початку роботи нового  ринку електричної енергії. У разі перенесення (відтермінування) дати початку роботи нового ринку, проведення розрахунків за електроенергію буде здійснюватись на умовах діючих комерційних пропозицій.
        Окремо звертаємо увагу, що інформування споживачів щодо вищенаведених змін також здійснено у відповідності до умов Договору про постачання електроенергії споживачу шляхом направлення на юридичні адреси споживачів  рекомендованих листів.

З повагою,
 ТОВ “Херсонська обласна ЕК”

Особистий

кабінет

Показники