Енергопостачальник «ХОЕК» постачатиме природний газ 

«Херсонська обласна енергопостачальна компанія» отримала ліцензію на право впровадження діяльності з постачанні природного газу за вільними цінами, Постанова НКРЕКП від 09.07.2020р. №1265

Вільна ціна — це постачання природного газу за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем.

ТОВ «ХОЕК» гарантує постачання природного газу побутовим та непобутовим споживачам при наявності у споживача, об’єкт якого підключений до газорозподільної системи, Договору розподілу природного газу, укладеного між споживачем та оператором ГРМ, та присвоєння споживачу ЕІС-коду, як об’єкту ринку природного газу. А також при наявності у споживача, об'єкт якого підключений до газотранспортної системи, Договору транспортування природного газу укладеного з оператором ГТС.

«Ми переконані, що співпраця зі споживачами в форматі єдиного постачальника електроенергії та природного газу, буде схвально оцінена абонентами. Адже це зручно. Ми продовжуємо працювати задля комфорту наших споживачів з пріоритетами надійності та стабільності. Як і раніше, з вами працює професіональна команда фахівців, з бездоганною старанністю і з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Завдяки розвиненій мережі відділень з центрами по обслуговуванню ми завжди поруч зі своїми споживачами», - говорить директор ТОВ «ХОЕК» Світлана Макаренко.

Додаткову інформацію Ви можете знайти у розділі «Постачання природного газу»

Особистий

кабінет

Показники