«Херсонтеплоенерго» заборгувало за електричну енергію понад 8 мільйонів гривеньМКП «Херсонтеплоенерго» станом на 1 вересня 2020 року не виконало свої зобов’язання перед «Херсонською обласною енергопостачальною компанією» у частині розрахунків за спожиту електричну енергію згідно умов договору на постачання електричної енергії. Заборгованість підприємства складає 8 мільйонів 614 тисяч гривень.

Адміністрація підприємства-боржника вже неодноразово отримувала повідомлення від енергопостачальника про наявну заборгованість та попередження про припинення електропостачання у разі не проведення в повному обсязі оплати за спожиту електричну енергію.

З огляду на глобальність проблеми напередодні опалювального періоду та з метою уникнення суспільного резонансу та соціальної напруги, керівництво ТОВ «ХОЕК» наполегливо рекомендує якнайшвидше погасити заборгованість та в подальшому завчасно передбачати кошти на покривання витрат на енергоносії.

Наслідки, пов’язані з припиненням електропостачання та зривом початку опалювального періоду, повністю покладаються на керівництво МКП «Херсонтеплоенерго».

Особистий

кабінет

Показники