Unicorn Pool Float

«Кабінет споживача» на ХОЕК - нові можливості!«Кабінет споживача» є одним з найбільш затребуваних інтернет-сервісів ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія». Сьогодні з його допомогою наші споживачі - фізичні особи мають можливість в онлайн режимі оплачувати рахунки за електроенергію, контролювати надходження платежів, передавати показання приладів обліку, переглядати і роздруковувати квитанції, залишати звернення і т.д.

Фахівці ТОВ «Херсонська обласна ЕК» прагнуть зробити сервіс «Кабінет споживача» доступним і зрозумілим не тільки просунутим та вмілим інтернет - користувачам, але і новачкам.

Для того, щоб скористатися можливостями «Кабінета споживача», Вам необхідно пройти просту процедуру реєстрації. При виникненні проблем з реєстрацією Ви можете направити лист до технічної підтримки, заповнивши форму-звернення.  

Знайомство з «Кабінетом споживача» займе не багато часу.

Тут Ви можете в будь-який час отримати інформацію про стан особових рахунків, сформувати і роздрукувати квитанцію на оплату електроенергії, за 2 останні та 3 перші дні місяця передати показники приладу обліку електричної енергії.

До речі, так само легко, Ви можете приєднати номери особових рахунків Ваших родичів або сусідів, які не мають можливості користуватися інтернетом. Цим самим Ви допоможете їм контролювати споживання та розрахунки за електричну енергію.

«Кабінет споживача» дозволить Вам дистанційно і в зручний для Вас час вирішити більшість завдань з самообслуговування і взаємодії з нашим Товариством.

Якщо у Вас ще залишилися питання, Ви завжди можете звернутися до фахівців контактного центру ТОВ «ХОЕК», зателефонувавши за телефоном – 0552 -316-333.

Особистий

кабінет

Показники