Unicorn Pool Float

Контролюйте баланс свого особового рахунку самостійно  Ми цінуємо Ваш час, тому ми створили для Вас зручний «Особистий кабінет» або "Кабінет споживача". Його Ви легко можете знайти на головній сторінці нашого сайту в розділі «Споживачам».

  Тут Ви зможете вчасно ознайомитися з платіжними документами за використану електроенергію, легко сплатити рахунок онлайн, контролювати баланс свого особового рахунку. Все це просто і можливо - не потрібно чекати з’єднання з оператором, виходити з дому, а лише на дуже короткий термін відволіктись від своїх основних справ.

  А ще в «Особистому кабінеті» Ви можете скористатися онлайн послугами та замовити видачу акту звіряння взаєморозрахунків за електроенергію, передачу акту на комісію ХОЕК, зміну тарифу (електроопалення) або ж перехід на «зелений тариф».

  Наші ІТ –шники подбали про те, щоб ви мали змогу одночасно працювати з кількома особовими рахунками. Така послуга пропонується у розділі «Зв’язані особові рахунки», який чекає на Вас внизу колонки з лівої сторони меню «Особистого кабінету».

  Ми піклуємося про Ваш комфорт та намагаємося, щоб Вам було зручно, а наші стосунки були доброзичливі та теплі.

 Приєднуйтесь та користуйтесь із задоволенням.

Особистий

кабінет

Показники