[32;104;17M Офіційна інформація ТОВ "Херсонська обласна енергопостачальна компанія" стосовно повідомлень в соціальних мережах про припинення енергопостачання

Офіційна інформація ТОВ "Херсонська обласна енергопостачальна компанія" стосовно повідомлень в соціальних мережах про припинення енергопостачанняТОВ "ХОЕК" ДЯКУЄ усім побутовим та юридичним споживачам, які в умовах воєнного стану прикладають неймовірних зусиль та знаходять можливість вчасно розрахуватися за спожиту електричну енергію. Завдяки Вам у будинках є електроенергія, а лікарні, магазини та інші важливі підприємства, які забезпечують життєдіяльність області мають можливість працювати. 
Ми просимо усіх споживачів не накопичувати борги та підтримати енергосистему країни. 
ТОВ "ХОЕК" направило листи тим юридичним споживачам, які за тривалий час не сплати за вже використану електричну енергію, з проханням погасити заборгованність для забезпечення енергопостачання в подальшому. Саме від вчасних розрахунків за електроенергію залежить стабільна робота підприємств та наявність електроенергії в оселях. 

Звертаємося до посадовців діяти професійно та не робити поспішних висновків щодо енергопостачання в регіоні у складний для усіх час. 

Ми залишаємося разом з нашими споживачами.

Особистий

кабінет

Показники