Роз'яснення директора ТОВ «ХОЕК» стосовно поширеної в мережі некомпетентної інформаціїЗвертаємо увагу громадськості стосовно поширеної в мережі некомпетентної інформації щодо припинення енергопостачання.
Директор ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» Світлана Макаренко з цього приводу зазначає наступне:
- Ми завжди зі своїми споживачами і партнерами чесні та відверті. Через величезні борги за спожиту електроенергію, компанія переживає не найкращі часи. Тому ми і надіслали абонентам листи з роз'ясненням ситуації. Ми робимо все можливе, щоб банкрутства можна було уникнути. При цьому нам потрібна допомога споживачів у погашенні накопиченної заборгованості. Головне, що хочу підкреслити: Херсонщина буде забезпечена електроенергією за будь-яких умов. Ми намагаємося стабілізувати ситуацію, щоб і надалі ТОВ «ХОЕК» продовжило надавати послуги з енергопостачання мешканцям Херсонщини. В іншому разі, державою буде призначено іншого постачальника, який буде надавати послуги споживачам. На сьогодні наша компанія працює у штатному режимі. Ми виконуємо всі свої зобов’язання щодо постачання електроенергії споживачам. Стосовно коментаря заступника голови обласної ради щодо ситуації з ТОВ «ХОЕК» поширеного інтернет-виданнями та регіональними ЗМІ, сподіваємося, що це було власне припущення посадовця, яке не відповідає реальній ситуації, а не позиція всього депутатського корпусу та голови Херсонської обласної ради. Ми в свою чергу очікуємо, що установи Херсонської обласної ради вишукають можливість і все ж таки погасять заборгованість у розмірі 9 мільйонів 600 тисяч гривень за спожиту електричну енергію. Кошти зокрема будуть спрямовані операторам системи передачі та розподілу на відновлення електричних мереж Херсона та області.
Тож просимо громадськість довіряти та користуватися виключно офіційними інформаційними ресурсами та не поширювати неперевірену інформацію серед друзів та знайомих. А також вчасно сплачувати за спожиту електроенергію.

Особистий

кабінет

Показники