СМС-інформування для споживачів електричної енергіїДо уваги споживачів електричної енергії. З метою інформування споживачів електричної  енергії ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» запровадила нову послугу СМС-інформування.

Від тепер на телефон абонентів та на електронну адресу будуть надходити повідомлення з інформацією про стан рахунку та наявність заборгованості за електричну енергію по особовому рахунку на момент відправки СМС. 

СМС-інформування буде відбуватись виключно за номером мобільного телефону та електронною адресою споживача, що занесені в базу даних ТОВ «ХОЕК».

Нагадуємо, відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії (п.4.12), затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 року розрахунок за спожиту електроенергію відбувається не пізніше 20 числа наступного місяця. Так, наприклад, за спожиту електроенергію у березні необхідно розрахуватись до 20 квітня.

ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» повідомляє: у разі не здійснення оплати, Товариство буде змушене передати відомості стосовно боржників до відповідного оператора системи розподілу (АТ «Херсонобленерго», АТ «Укрзалізниця» та ін.) задля їх подальшого відключення від електромереж в установленому порядку.

Сплачуйте за електроенергію вчасно!

Телефон для довідок: (0552) 316 333.

Особистий

кабінет

Показники