Сплачуйте за світло вчасноХерсонська обласна енергопостачальна компанія

закликає побутових та юридичних абонентів вчасно сплачувати за спожиту електроенергію.

Від цього залежить можливість забезпечувати безперебійне енергопостачання до об’єктів соціального значення, промисловості, об’єктів малого бізнесу та домівок жителів Херсонщини.

ТОВ «ХОЕК» здійснює наперед оплату в ринок за придбану електроенергію, а основним джерелом фінансових надходжень компанії є своєчасна та повна оплата абонентами спожитих послуг.

Особливе прохання вчасно розрахуватися за електроенергію до юридичних споживачів, власників промислових об’єктів, суми заборгованості яких сягають мільйони гривень.

Накопичення та несплата боргів перешкоджають енергопостачальнику стабільно та надійно забезпечувати електроенергією регіон, що впливає на його енергобезпеку.

ТОВ «ХОЕК» дякує усім споживачам, які є сумлінним платникам, та сподівається на порозуміння та плідну співпрацю в подальшому.

ВАЖЛИВО!

  • З платіжним документом можна ознайомитися в особовому кабінеті на сайті ТОВ «ХОЕК» www.khoek.ks.ua.
  • Електронна розсилка оперативно доставить Вам рахунок для оплати (для отримання електронної розсилки надішліть ваші дані:особовий рахунок, телефон та адресу електронної пошти – на адресу info@khoek.ks.ua)
  • Баланс Вашого особового рахунку можна дізнатися за телефоном 0552-316-333, написнувши кнопку 1.
  • Оплату можливо здійснити онлайн, на сайті ТОВ «ХОЕК» www.khoek.ks.ua.
  • Реєстрація в особистому кабінеті дозволить контролювати декілька рахунків одночасно, сформувати та роздрукувати рахунок, передати показники лічильника своєму оператору системи розподілу!

Особистий

кабінет

Показники