ТОВ «Херсонська обласна ЕК» - надійний постачальник електричної енергії в Херсонській області.ТОВ «Херсонська обласна ЕК» - надійний постачальник електричної енергії в Херсонській області.

Для співпраці зі споживачами ХОЕК впевнено пропонує ряд переваг:

  • головний офіс не віртуальний, а знаходиться за адресою: м.Херсон, вул. Перекопська, 178;

  • розширена мережа діючих Центрів обслуговування споживачів на всій території Херсонської області;

  • офіційний сайт, кол-центр, інформаційно-консультаційний центр;

  • цілодобовий доступ до Кабінету споживача, який має розділи енерго- та газопостачання;

  • зручні та доступні дистанційні електронні сервіси (замовлення онлайн послуг та онлайн-оплата рахунків, без потреби відвідування Центрів обслуговування споживачів);

  • професійна команда, бездоганна старанність, порядність та відповідальність, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

ТОВ «Херсонська обласна ЕК» є постачальником універсальної послуги більше ніж 400 тисяч побутовим споживачам, а також понад 12 тисяч юридичних споживачів.

На сьогоднішній день є ряд постачальників, які пропонують цікаві тарифи на електроенергію, проте доволі часто такі пропозиції згодом виявляються для споживачів проблемними.

Якщо споживач вирішує змінити постачальника електричної енергії, то повинен враховувати деякі фактори:

  • по-перше, компанія, яка має не значний статутний капітал, отримавши від споживача значну суму коштів, може вирішити припинити свою діяльність. Також, потрібно пам`ятати про те, що отримати електроенергію з мереж оператора системи розподілу можливо тільки тоді, коли або сам споживач, або постачальник зробить передплату за розподіл електричної електроенергії.

  • По-друге, компанія може приховувати від споживача інформацію про необхідність сплачувати за розподіл електричної енергії. І в такому випадку, споживач буде вимушений сплачувати в декілька разів більше, ніж очікував, а у найгіршому випадку, взагалі залишитися без електроенергії.

Також, споживачу варто пам'ятати про те, що у разі визнання банкрутом або завершення строку ліцензії, не виконання зобов`язань постачальником електричної енергії, доведеться укладати договір з постачальником «останньої надії», сплачуючи за використану електроенергію набагато більше. В разі, якщо споживач протягом 90 днів не обере нового постачальника, тоді постачальник «останньої надії» буде вимушений припинити електропостачання.

Шановні споживачі, ТОВ “ХОЕК” застерігає вас та рекомендує не спокушатися на запропоновану «занижену ціну» за електроенергію, так як енергопостачальник не може встановлювати тарифи нижче, ніж вартість закупівлі на ринку електроенергії.

Обирайте надійного та професійного постачальника електричної енергії.

Особистий

кабінет

Показники