ТОВ «ХОЕК»: позитивні кроки співпраці з громадоюЗ 1 січня 2019 року ліцензійну діяльність з постачання електричної енергії мешканцям Херсонської області здійснює ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія».

Пріоритетом у своїй роботі новий постачальник вбачає тісну співпрацю та доброзичливі партнерські стосунки з користувачами електричної енергії: побутовими та юридичними споживачами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями співвласників багатоповерхових будинків, представниками громади.

Відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії (п.4.12), затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 року розрахунок за спожиту електроенергію відбувається не пізніше 20 числа наступного місяця. У разі нездійснення оплати, Товариство буде змушене передати відомості стосовно боржників до відповідного оператора системи розподілу (АТ «Херсонобленерго», АТ «Укрзалізниця» та ін.) задля їх подальшого відключення від електромереж в установленому порядку.

Для уникнення неприємних ситуації та непорозумінь адміністрація ТОВ «ХОЕК» звернулася з проханням до зацікавлених осіб допомогти у адресній доставці мешканцям рахунків про спожиту електроенергію.

У цьому напрямку вже зроблені перші кроки і Товариство щиро вдячне небайдужим громадянам та соціально відповідальним керівникам за розуміння та взаємодію. 

Зокрема, піклуються про свою громаду голови сільських рад та об’єднаних територіальних громад, які відгукнулися на прохання Товариства допомогти вчасно доставити рахунки за спожиту електроенергію літнім та одиноким людям, громадянам, які не користуються інтернетом, та людям, які проживають у віддалених куточках сільської місцевості.

Є позитивний досвід взаємодії з представниками районних рад у м. Херсоні та керівниками ОСББ, які не стоять осторонь, та підтримують ініціативу Товариства.

У свою чергу Товариство для взаємодії з керівниками ОСББ та вирішення виробничих питань організувала роботу окремого віконця в Центрі обслуговування споживачів, у м.Херсон, вул.Перекопська, 178. 

Адміністрація ТОВ «ХОЕК» на вигідних та партнерських умовах запрошує до співпраці керівників ОСББ, представників органів місцевого самоврядування та небайдужих громадян.

Приєднуйтеся до нас – разом краще!

 

Особистий

кабінет

Показники