В переддень Святого Миколая діти отримали подарунки від шефівЗа доброю традицією до Дня Святого Миколая своїх підшефних – вихованців Старозбур'ївської спеціальної школи Херсонської обласної ради – відвідали представники ТОВ «Херсонської обласної енергопостачальної компанії» і привітали зі святом. Енергетики опікуються цим закладом вже не перший рік.

Як завжди, дітлахи з нетерпінням чекали на зустріч зі своїми шефами. І це не даремно. Цього разу з метою популяризації спорту й здорового способу життя  гості привезли різноманітний сучасний спортивний інвентар серед якого тенісний стіл, м’ячі, скакалки, обручі і традиційно солодощі, печиво тощо.

Мабуть, ніякі слова вдячності не замінять щирої, непідробної радості, яку випромінювали дитячі очі. Напевно, заради цього і варто жити, і творити добро.

Енергетики переконані, що турбота та увага до дітей обділених опікою батьків, дають можливість проявити найкращі людські якості, відчути підтримку дорослих та повірити в дива на свято Миколая Чудотворця.

Фото за посиланням у Фейсбук

Особистий

кабінет

Показники