Важливо знати!Шановні ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ, сплачуйте за електроенергію вчасно!

Відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії (п.4.12), затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 року розрахунок за спожиту електроенергію відбувається не пізніше 20 числа наступного місяця. Так, наприклад, за спожиту електроенергію у лютому необхідно розрахуватись до 20 березня.

Звертаємо Вашу увагу, що рахунки на сплату носять інформативний характер. Споживач зобов’язаний сплатити за спожиту електроенергію незалежно від факту отримання рахунку.

Перепрошуємо за тимчасові незручності, які виникли під час перехідного періоду в рамках впровадження Закону України «Про ринок електричної енергії» та просимо сплатити до кінця лютого за електроенергію спожиту у січні. Сподіваємося на взаєморозуміння.

ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» повідомляє: у разі не здійснення оплати, Товариство буде змушене передати відомості стосовно боржників до відповідного оператора системи розподілу (АТ «Херсонобленерго», АТ «Укрзалізниця» та ін.) задля їх подальшого відключення від електромереж в установленому порядку.

Подбайте про затишок власних осель – сплачуйте за електроенергію вчасно!

Адміністрація ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія»

Телефон для довідок: (0552) 316 333.

Особистий

кабінет

Показники