Обговорення тарифів на послуги23 жовтня 2018 року відбулися відкриті обговорення пропозицій та зауважень до проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» на 2019 рік.

В обговоренні взяли участь представники Херсонської обласної державної адміністрації, начальник Держенергонагляду в Херсонській області, начальник сектору НКРЕКП в Херсонській області та представник незалежної профспілки енергетиків України.

Директор ТОВ «Херсонська обласна ЕК» Світлана Макаренко доповіла щодо схеми функціонування постачання електричної енергії в умовах нової моделі ринку електричної енергії та щодо рівня тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» на 2019 рік, розрахованих відповідно до Постанови НКРЕКП від 05.10.2018 року за № 1176, щодо складу структури операційних витрат Товариства на 2019 рік.

Учасники зібрання в ході дискусії та обговорення принципу тарифоутворення , погодилися з розрахунками тарифів на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» на 2019 рік.

На усі питання присутніх надано відповіді та роз’яснення.

По завершенню зустрічі учасниками обговорення були підписані протоколи, які будуть направлені до НКРЕКП.

PDF
Протокол (тариф на послуги ПУП) ХОЕК 2019

Особистий

кабінет

Показники