Шановні споживачі електричної енергії!
Ми раді вступити в Новий рік разом з Вами! Дозвольте привітати вас з цим чудовим святом, побажати здоров“я, успіхів і благополуччя Вам і Вашим родинам. Дякуємо за вибір нашої організації! Прагнемо, щоб у наступному році наше з Вами співробітництво стало ще приємніше, а довіра до нашої компанії зміцніла.
З повагою ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія»