Ціни для побутових споживачівШановний побутовий споживач!


Враховуючи перебування в окупованій території і відсутність засобів зв’язку та Інтернету у перші дні травня 2022 року, ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія», як постачальник природного газу для побутових споживачів, не мало технічної можливості та альтернативи для закупівлі природного газу для своїх споживачів за низькою ціною.

У зв’язку з чим, з 04 травня 2022 року всі побутові споживачі автоматично були передані до постачальника останньої надії Газопостачальної компанії «Нафтогаз України», ціна на постачання природного газу у якої є найнижчою по країні.

Дякуємо за порозуміння з вашого боку та сподіваємось, що після налагодження та поліпшення ситуації в країні, «Херсонська обласна ЕК» відновить постачання природного газу побутовим споживачам.


МІСЯЧНА ціна на природний газ для потреб населення з 1 квітня 2022 року по 30 квітня 2022 року становить 9,98 грн. за 1 м3 (з ПДВ).

МІСЯЧНА ціна на природний газ для потреб населення з 1 березня 2022 року по 31 березня 2022 року становить 9,98 грн. за 1 м3 (з ПДВ).

БАЗОВА РІЧНА ціна на природний газ для потреб населення з 1 січня 2022 по 30 квітня 2022 становить 9,98 грн. за 1 м3  (з ПДВ).

(Ціна вказується з урахуванням торгівельної націнки постачальника та вартості послуг транспортування, не включаючи тариф на послуги розподілу природного газу, вартість яких необхідно сплачувати безпосередньо оператору ГРМ)

Особистий

кабінет

Показники